Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Aktuality

4. Benefiční koncert pro varhany - Romantický večer

Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsvětější Trojice a Římskokatolická farnost v Dobříši zve všechny milovníky hudby a podporovatele dobříšských varhan na 4. benefiční koncert pořádaný 7. října 2017 od 19.00 hodin v Zrcadlovém sále dobříšského zámku pod názvem Romantický večer.

3.benefiční koncert z cyklu KONCERTY PRO VARHANY - Antonín Dvořák, Charles Gounod a J.S.Bach v podání Příbramské filharmonie

11. června 2017 od 19.hodin zveme všechny milovníky a příznivce vážné hudby na benefiční koncert do kostela Nejsvětější Trojice v Dobříši.

GIVT.CZ

GIVT.CZ
Vážení přátelé a podporovatelé obnovy dobříšských varhan, chcete ušetřit a pomoci? Nakupujte přes e-shopy, nemusíte nikam chodit, nemusíte sbírat šestáky do klobouku, stačí jenom kliknout.

Čeští madrigalisté s instrumentálním doprovodem - 2.benefiční koncert z 2.cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

Čeští madrigalisté s instrumentálním doprovodem - 2.benefiční koncert z 2.cyklu
Sdružení pro obnovu dobříšských varhan a římskokatolická farnost Dobříš Vás zve na benefiční koncert z cyklu „KONCERTY PRO VARHANY“ do Zrcadlového sálu dobříšského zámku, pořádaný v neděli 23. dubna 2017 od 19.00 hodin. Čeští madrigalisté s instrumentálním doprovodem uvedou skladby Claudia Monteverdiho, Orlanda di Lassa, Giovanni Giacomo Gastoldiho a dalších.

Pán Prstenů - 1.benefiční koncert z 2.cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

Pán Prstenů - 1.benefiční koncert z 2.cyklu
Vážení přátelé hudby, Sdružení pro obnovu dobříšských varhan Vás zve na zahajovací benefiční koncert 2. ročníku cyklu „KONCERTY PRO VARHANY“ do Zrcadlového sálu dobříšského zámku, pořádaný v neděli 26. března 2017 od 18.00 hodin. Přivítáme studenty z University v Southamptonu z Velké Británie, kteří při svém turné po Čechách vystoupí na Zámku Dobříš, Lázních Poděbrady a v koncertní síni pražského Hlaholu.