Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Aktuality

6. benefiční koncert z cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

6. benefiční koncert z cyklu
Neděle 11.12.2016 od 17.hodin v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši.

2.benefiční koncert z cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

2.benefiční koncert z cyklu
Zámek Dobříš, Zrcadlový sál 12.6.2016. Komorní orchestr Quattro corde si získal dobříšské posluchače. Mladičká flétnistka Ludmila Eliášová přednesla sólový part koncertu a moll od Františka Bendy s orchestrem. Výtěžek dobrovolného vstupného ve výši 5684 korun je určen pro obnovu dobříšských varhan.

Jull Dajen pro varhany

Hudební skupina JULL DAJEN podpořila projekt obnovy dobříšských varhan. V Dobříši, v zahradní osvěžovně Na Vlašce předvedli, že to opravdu umí. Přestože scházel doprovázející akerdeon, jejich aranžmá nemělo chybu. Vynikající flétna, housle, kytara, baskytara, bicí a osobitý projev mladičké interpretky keltských písní si od začátku koncertu získaly své posluchače.

Májové oslavy 2016

Májové oslavy 2016
Díky podpoře města Dobříše a Kulturního střediska mohlo Sdružení pro obnovu dobříšských varhan během oslav propagovat svůj projekt ve stánku umístěném na Mírovém náměstí. Při této příležitosti jsme oslovovali návštěvníky oslav, zvali je na koncerty a seznamovali je s naším projektem. Během toho krásného dne věnovali dárci do kasičky veřejné sbírky částku ve výši 8 861 Kč.

Soutěž Institutu pro památky a kulturu, o.p.s. MÁME VYBRÁNO

Soutěž Institutu pro památky a kulturu, o.p.s. MÁME VYBRÁNO
Hlasujte pro sbírku číslo 137 na webu www.mamevybrano.cz. Váš hlas pomůže k získání finanční podpory. Pátý ročník projektu MÁME VYBRÁNO pořádá nezisková organizace Institut pro památky a kulturu ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním památkovým ústavem.