Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Aktuality

Česká mše vánoční J.J.Ryba

Česká mše vánoční J.J.Ryba
28.12.2021 od 17.00 v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši. Účinkuje pěvecký chrámový sbor CODEX TEMPORIS z Příbrami pod vedením Lukáše Marka s varhanním doprovodem Ivany Kylarové a orchestrálním obsazením z členů Příbramské filharmonie.

Dobříšské večery hudby

Dobříšské večery hudby
DOBŘÍŠSKÉ VEČERY HUDBY Pozvánka na první koncert v tomto roce z cyklu osmi večerů vážné hudby, připravovaných a pořádaných Římskokatolickou farností v Dobříši. Koncert se koná v neděli dne 27.3.2022 od 17.00 hodin v kostele Nejsvětější Trojice. Na varhany zahraje Alfred Habermann, který je studentem AMU v Praze ve varhanní třídě prof. Jaroslava Tůmy a v tomto akademickém roce studuje na Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst ve Stuttgartu. Uvede skladby od J.S.Bacha, C.Francka, F. Mendelossohna-Bartholdyho, N.Bruhnse, P.Ebena a B.Martinů. Vstupné Kč 200.-, Předprodej v trafice U DAVIDA, a půl hodiny před zahájení koncertu v kostele. Z každé zakoupené vstupenky přispějete 100 korunou na pomoc Ukrajině prostřednictvím Charity.

Benefiční koncert "Blaženka"

Benefiční koncert
Žižkovská rocková legenda "Blaženka" se představí dne 9. srpna 2020 od 17.00 v Krmelci Vlaška (Brdská stylová restaurace na okraji Dobříše), benefičním koncertem na podporu dobříšských varhan. Vstupné dobrovolné.

Benefiční koncert UTRAKVISTÉ V ČECHÁCH

Benefiční koncert UTRAKVISTÉ V ČECHÁCH
20. září 2020 od 19.00 zveme do kostela Nejsvětější Trojice v Dobříši na benefiční koncert duchovní hudby „Utrakvisté v Čechách“ v podání vokálního souboru GONTRASSEK pod vedením Jana Baťi.

Benefiční koncert NAPŘÍČ STALETÍMI - KONCERT ZRUŠEN

Benefiční koncert NAPŘÍČ STALETÍMI - KONCERT ZRUŠEN
Vážení přátelé, s odvoláním na rozhodnutí Vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu od 5.10.2020 z důvodu zamezení šíření epidemie coronaviru, rušíme plánovaný benefiční koncert 18. října 2020 od 19.00 v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši. Komorní smíšený sbor a smyčcový orchestr PICCOLO CORO & PICCOLA ORCHESTRA po vedením Marka Valáška Vám představíme v lepších časech. Děkujeme za pochopení.