Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Aktuality

DÁRCOVSKÁ DMS

DÁRCOVSKÁ DMS
Vážení přátelé a podporovatelé. V této době z důvodu karantény přicházíme o nasmlouvané a plánované benefiční koncerty, které byly doprovodným programem a generovaly finanční zdroje veřejné sbírky na obnovu dobříšských varhan. Proto Vám nabízíme jiný způsob finanční podpory a to formou zasílání jednorázových nebo trvalých SMS. Na základě námi splněných podmínek nám „Fórum dárců z.s.“ zajistilo pro získání finančních zdrojů využívat služeb DMS-Donors Message Service v ČR. Chcete-li podpořit náš projekt, můžete zaslat dárcovskou jednorázovou SMS v hodnotách 30 Kč, 60 Kč nebo 90 Kč na telefonní číslo 87 777 (pro všechny operátory) a zprávu ve znění: DMS mezera VARHANYDOBRIS mezera 30 DMS mezera VARHANYDOBRIS mezera 60 DMS mezera VARHANYDOBRIS mezera 90 Nebo dárcovskou SMS trvalou DMS mezera TRV mezera VARHANYDOBRIS mezera 30 DMS mezera TRV mezera VARHANYDOBRIS mezera 60 DMS mezera TRV mezera VARHANYDOBRIS mezera 90 Dárce může svoji trvalou podporu kdykoliv dle svého uvážení bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP HESLO na 87 777. Těšíme se na dobu, kdy se opět setkáme při poslechu krásné hudby. Přejeme krásné prožití velikonočních svátků v kruhu svých nejbližších.

KONCERT PRO MĚSTO

KONCERT PRO MĚSTO
Zveme Vás na KONCERT PRO MĚSTO v přímém přenosu z kostela Nejsvětější Tojice v Dobříši v neděli 26. dubna od 18.00 hodin.Hraje soubor SEDLÁK VIRTUOSI. Video dále v textu ...

Benefiční koncert "POCTA BEETHOVENOVI" - KONCERT ZRUŠEN

Benefiční koncert
Vážení přátelé, s odvoláním na rozhodnutí Vlády ČR o nekonání kulturních akcí z důvodu zamezení šíření epidemie coronaviru, rušíme plánovaný koncert 15.3.2020 KINSKY TRIO PRAGUE. Děkujeme za pochopení.

Benefiční koncert "BAROKNÍ ANDÍLCI"

Benefiční koncert
Zveme Vás na benefiční adventní koncert pořádaný 15.12.2019 v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši od 17.00 hodin. Zahraje soubor Michal Pavlíka, zakladatele a bývalého člena skupiny Čechomor. Na koncertu uslyšíte několik skladeb klasických autorů, především vánoční hudbu v úpravě Michala Pavlíka napříš žánry.

Nové píšťaly

Nové píšťaly
První píšťaly pro dobříšské varhany jsou na světě, rejstřík Subbass 16´a Octavbass 8´. Zhotovitel Varhanická dílna Kánský - Brachtl. Podpořte dobříšské varhany. Na jejich dokončení schází již pouhých 1280000 korun. Využijte poslední možnost vygravírování vašeho jména nebo názvu firmy na Vámi adoptovanou varhanní píšťalu. Nabízíme k adopci 10 prospektových píšťal a 14 píšťal uvnitř nástroje. Cenové rozpětí 5, 7, 10, 20 a 30 tisíc korun. Na stránkách www.varhanydobris.cz, adopce píšťal.