Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Pomozte oživit hlas dobříšských varhan - dejte jim SVŮJ hlas!

Můžeme hlasovat do 21. května 2017 pro veřejné sbírky na obnovu památek. Projekt "MÁME VYBRÁNO" je pořádán ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním památkovým ústavem. Děkujeme – Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši, z.s..

Vážení příznivci, podporovatelé a přátelé projektu obnovy varhan v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši,

opět se můžeme zapojit do soutěže „ MÁME VYBRÁNO“.   

Pomozte oživit hlas dobříšských varhan – dejte jim svůj hlas, stačí jenom kliknout:

www.mamevybrano.cz 

  1. kliknout vpravo nahoře: Chci hlasovat
  2. vybrat památku 145 – Dobříš: Obnova varhan

Do 21. května můžeme hlasovat pro veřejné sbírky na obnovu památek v kategorii Cena veřejnosti v rámci soutěže MÁME VYBRÁNO. Již šestým rokem ji organizuje Institut pro památky a kulturu. Prvních 10 sbírek s nejvyšším počtem hlasů si rozdělí 100 tisíc korun.

První místo obdrží 30 tisíc korun, druhé 20 tisíc korun a třetí 15 tisíc korun. Dalších sedm sbírek v pořadí dostane příspěvek po pěti tisíci korunách. Výsledky budou vyhlášeny během slavnostního večera 30. května v klášteře dominikánů v Praze po ukončení konference o financování památek.

Projekt je pořádán ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním památkovým ústavem. Aktuální informace o konferenci i soutěži veřejných sbírek naleznete na stránkách MÁME VYBRÁNO. V loňském roce jsme se umístili na 4. místě a obdrželi částku ve výši Kč 5000.-. Stav na transparentním účtu pro obnovu varhan je k dnešnímu dni 725000,- Kč.

 

Děkujeme za Váš hlas – Sdružení pro obnovu dobříšských varhan.

 

Fotogalerie